AnasayfaKırmadan Tıkanıklık Açma

Yaşam alanlarında bulunan tesisatlarda çeşitli sebeplerle tıkanmalar meydana gelebilir. Temiz suyun geldiği borularda ve özellikle pis su giderlerinde tıkanıklık yaşanması durumunda profesyonel cihazlar kullanılarak kırmadan tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz.

Tuvalet, banyo ve mutfak tesisatlarında meydana gelen tıkanıklıklar eski yöntemlerle tıkanıklığın oluştuğu noktanın tespit edilmesi için farklı noktalardan duvarların kırılmasıyla mümkündü. Fakat yüksek teknoloji görüntüleme ve hassas dinleme cihazları ile tesisatlarda meydana gelen tıkanmalar kırılmadan açılmaktadır. Böylece yaşam alanlarına zarar vermeden ve büyük tadilatlara gerek kalmadan tesisatınız kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kırmadan Tıkanıklık Tespiti

Güneşli kırmadan tıkanıklık açma hizmetlerinde yüksek teknoloji görüntüleme sistemleri kullanılarak tesisat içerisinde tıkanıklık oluşan nokta tespit edilmektedir. Tespit edilen tıkanıklık noktasında tıkanmaya sebep olan cisimlerin tespitinden sonra tesisat içerisine salınan dalgıç sistemler devreye girerek duvarlara ve çevreye zarar vermeden tıkanıklık giderilmektedir.

Üstelik bu işlemler tadilat, boya, sıva gibi çalışmalar gerektirmediği için kısa sürede sorun çözülmektedir. Hizmetlerimizde yüksek teknoloji kullanımı yanında uzman tesisat ustalarımızla bu tıkanıklık açma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bilgi birimine sahip ustalarımız teknolojiye de hakim oldukları için kısa sürede tıkanıklığı tespit ederek müdahalede bulunmaktadır.

Tıkanıklık Neden Olur?

Pis su giderlerinde sadece atık sular bulunmaz. Banyo, tuvalet, lavabo ve mutfaklarda bulunan pis su giderlerinde aşağıda belirtilen durumlarda tıkanıklık ortaya çıkabilir;

  • Peçete
  • Yemek artıkları
  • Kıl ve iplikler
  • Temizlik bezlerinin kaçması
  • Çocukların oyuncak veya sert cisim atması
  • Tesisat içi kırılmalar

Görüleceği üzere tesisatlara bunlara benzer etkenlerin olması tıkanıklığa yol açmaktadır. Böyle durumların ortaya çıkmasında tıkanıklık açma servisi Güneşli olarak 7 / 24 hizmet sunuyoruz.

Güneşli Hizmetlerimiz

Yaşam alanlarında temiz su, atık su, kalorifer ve hidrofor gibi birçok tesisat bulunmaktadır. Güneşli Tesisat hizmetleri olarak uzman ekiplerimiz ile her türlü tesisat tıkanıklığı, su kaçağı, kalorifer tesisatı kaçakları ve bakım konularında sizlere 7 /24 kesintisiz hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimizde teknoloji etkin bir şekilde kullanarak en kısa sürede arızalara müdahale ediyoruz. Tesisat ustalarımız tıkanıklık açma hizmetlerinde kırma ve tadilat gerektirmeden gerekli işlemleri yapmaktadır.

İletişim Bilgileri

info@cetintesisat.org
adres
Atatürk mah. Esentepe sk.
No:8 Kat:1 Atakent – Küçükçekmece / İstanbul

Acil Çağrı Hattı