AnasayfaPetek Temizliği

Birçok ev ve iş yerlerinde, en kaliteli ve modern kombilerin kullanılmasına rağmen, istenilen ısı elde edilemiyor. İç mekanları ısıtabilmek için daha fazla yakıt tüketiliyor ve bu da faturaların daha yüksek olmasına neden oluyor. İstenilen ısının elde edilememesinin nedenlerinin başında ise, peteklerin tıkalı olması geliyor. Firma olarak, bu güne kadar vermiş olduğumuz garantili ve modern hizmetlerimizle, Bağcılar petek temizliği sektörünün en çok tercih edilen firmasıyız.

Hizmet kalitemizin başarısı ve oluşan memnuniyet dolayısı ile sadece ilçemizde değil, İstanbul’un birçok bölgesinden de talep almaktayız. Hizmet verdiği müşteri sayısı ve yüksek memnuniyet oranı ile sektörde lider olan firmamız, petek temizliği hizmeti Bağcılar kelimeleriyle yapılan aramalarda da ilk sıralarda yer alıyor.

Petek Temizliği Neden Gereklidir?

Isıtma sisteminde dolaşan sular, içeriklerinden dolayı zamanla tortular oluşturur ve bu tortular peteklerin gözeneklerini tıkar. Bu da sıcak suyun peteklerin belirli bir yerinde dolaşmasına ve ısınmanın da bu bölgelerde olmasına neden olur. Firma olarak, vermiş olduğumuz temizleme hizmeti ile peteklerin içinin, nerede ise ilk günkü gibi temiz olmasını sağlamaktayız.

Petekler Neden Düzenli Olarak Temizlenmeli?

Peteklerin düzenli olarak temizlenmesi, kullanıcılarına iyi bir konforun sağlanmasının yanı sıra, birçok avantajlar da sağlıyor.

Firma olarak, müşterilerimize peteklerini temizleyerek şu avantajları sağlıyoruz;

  • Petekler çok daha iyi ve tamamen ısınacağı için, kombiler daha düşük ısı derecelerinde çalışır.
  • Doğal gaz faturalarında yarıya yakın tasarruf edilmiş olur.
  • Kombi ve peteklerin daha uzun süre kullanılması sağlanır.
  • Petek suyunda oluşan artıkların, kombilere zarar vermesi önlenir.

Kombi ile ısınma sağlayan birçok kişi, peteklerinin belirli bir kısımlarının ısınmasından şikayet etmektedirler. Firmamızın hizmetleri sonucunda bu sorun tamamen ortadan kalkmaktadır. Ayrıca kombilerin pompaları da, temizlik sonrasında zorlanmadan çalışacağından kombi arızalarının da önüne geçmekteyiz.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Peteklerin temizlenme işlemi eskiden sökülüp, içlerine basınçlı su uygulamak sureti ile yapılıyordu. Bu da hem zahmetli oluyor hem de etrafın kirlenmesine neden oluyordu. Firma olarak petekleri, son teknoloji makinelerimiz ve profesyonel ekibimiz ile sökmeden yerinde ve çevreye zarar vermeden yapıyoruz. Ayrıca, kullandığımız özel kimyasallar ile basınçlı suyun çıkaramayacağı artıkları da tamamen temizliyoruz.

Diğer Hususlar

İletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşan müşterilerimize, müsait oldukları takdirde aynı gün içinde bile hizmet vermekteyiz. Firmamızın petek temizliği fiyatları, petek adedine göre değişmekle beraber, alınan hizmet kapsamında en düşük rakamlardan oluşmaktadır.

İletişim Bilgileri

info@cetintesisat.org
adres
Atatürk mah. Esentepe sk.
No:8 Kat:1 Atakent – Küçükçekmece / İstanbul

Acil Çağrı Hattı