AnasayfaKalorifer Tesisatı

Kalorifer tesisatı kış aylarında evlerde uygun sıcaklığın sağlanabilmesi için gereklidir. Ayrıca yılın her döneminden musluklardan sıcak su akması için gereklidir. Günümüzde sobaların yerini alarak ısınma kaynaklarının temelini oluşturmuştur. Kalorifer tesisatları birçok farklı yakıtla çalışabilirler. Doğalgaz ve kömür en çok kullanılanları arasındadır. Genel olarak kullanım kolaylığı açısından doğalgaz kullanılır. Ülkemizde de en çok kullanılan ısınma yöntemi olarak biliniyor.

Avcılar’da Kalorifer Tesisatı

Kalorifer tesisatları zamanla bozulabiliyor ve yenilenmeleri gerekiyor. Bunun içinse deneyimli ustalara başvurmak gerekiyor. Çünkü kalorifer tesisatı döşenirken yapılabilecek en ufak hata bile ileride büyük sorunlara yol açabiliyor. Bu nedenle de evlerinde kalorifer tesisatlarını yenileyenlerin bu gibi durumlara dikkat etmesi gerekiyor. Avcılar kalorifer tesisatı döşettirmek isteyen herkese deneyimli ustalarımızla hizmet veriyoruz. İsteyen herkes bizleri telefon numaralarımızdan arayarak ulaşabilir. En kısa zamanda kalorifer tesisatı döşeme hizmeti alabilirsiniz.

Kalorifer Tesisatı Döşetirken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekiyor?

Kalorifer tesisatı döşetirken bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor.

Bunlardan bazılarını liste halinde sıraladık;

  • Binada bulunan yalıtımın yapısı
  • Binanın ya da dairenin kullanılabilir olup olmaması
  • Binada ısıtma süresinin ne kadar yapılacağına

Burada saydığımız durumlara dikkat ettiğiniz zaman herhangi bir sıkıntı çıkmamaktadır. Zaten deneyimli ustalarımız bu konulara dikkat ederek kalorifer tesisatlarını döşüyorlar. Bu nedenle bu tür sorunları da düşünmenize gerek yoktur. Ustalarımız en iyi şekilde hizmet vererek verimli bir ısınmayı sağlamak için gerekli olan her şeyi hallediyorlar.

Avcılar’da oturan ve kalorifer tesisatı döşetmek isteyen herkes için hizmet veriyoruz. Bizlere her zaman arayarak ulaşabilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönüş yaparak ne zaman hizmet verebileceğimizi bildiriyoruz. Ustalarımız alanında ehil kişiler olup kullandığımız boru, radyatör gibi malzemeler de yine en üst kalitededirler.

Avcılar’da Kaliteli Kalorifer Tesisatı Döşetmek

Kaliteli bir kalorifer tesisatı döşetmek yukarıda saydığımız şartlara dayanıyor. Bunun dışında peteklerin markalarının seçimi de oldukça önemlidir. Piyasada birçok farklı marka mevcut olsa da biz en kalite olanlarını seçiyoruz. Yine kullandığımız borular da peteklerle aynı markalar olup her türlü testten başarıyla geçmiş boruları kullanıyoruz.

İletişim Bilgileri

info@cetintesisat.org
adres
Atatürk mah. Esentepe sk.
No:8 Kat:1 Atakent – Küçükçekmece / İstanbul

Acil Çağrı Hattı