AnasayfaHidrofor Tamiri

İş merkezi, otel ya da apartman tarzı yüksek binaların çoğalması ile hidrofor kullanımı da gittikçe çoğalmaktadır. Hidrofer tesisatları ve sistemleri ile istenilen her bölgeye suyun tazyikli olarak gelmesi sağlanır. Firma olarak, hidrofor kurulacak bina ya da yapının ihtiyacına göre hem hidrofor tesisatı kurulumu yapıyoruz hem de hidrofor tesisatlarının her türlü bakım ve tamir ihtiyacını karşılıyoruz. Konusunda uzman ve teknik bilgiye sahip çalışanlarımızla hidrofor tamiri konusunda nitelikli servis hizmeti sağlıyoruz.

Hızlı Servis

Hidrofor sistemleri, su tesisatı ile çalışır ve elektrik kullanan motorla faaliyet gösterir. Su, basınç ve elektrik gibi konuların tamamında uzman bilgisi bulunan personel ile hidrofor tesisatlarına müdahale ediyoruz. Firmamıza ulaşarak arıza kaydı bıraktığınız andan itibaren en kısa süre içerisinde tam donanımlı araçlarımızla hizmet istenilen yere ulaşıyoruz. Yapılan onarım işlemlerinde ya da yedek parça değişimi gibi durumlarda, hem hidroforun hem de yapının ihtiyaçlarını gözeterek çalışıyoruz.

Hidrofor Tamirinde Gerekenler

Hidrofor sistemleri, su deposu, motor, motor koruma rölesi, elektrik panosu, seviye şamandırası, çekvalf, elektrik tesisatı gibi parçaların birleşimiyle kurulur.

Bu nedenle, hidrofor bakım ve tamirlerinde;

  • Elektrik tesisatları konusunda bilgisi bulunan,
  • Su tesisatları konusunda uzmanlığı olan,
  • Motor ve mekanik konularında bilgili

Kişi ya da ekiplerden hizmet almak gerekir. Firma olarak sayılan konuların tamamında uzman olan personellerimizle arızaya müdahale ediyor ve en kaliteli hizmeti sağlıyoruz.

Tam Zamanlı Hizmet

Firma olarak, Esenyurt hidrofor tamiri başta olmak üzere tüm hizmet alanlarımızda, her gün bakım ve tamir işlemlerini yerine getiriyoruz. Yedi gün, her saat ulaşıma açık çağrı servisimiz ya da online hizmet noktalarımız üzerinden bizden hizmet talep edebilirsiniz. Bıraktığınız arıza kaydına en kısa sürede yanıt vererek, yerinde onarım hizmeti veriyoruz.

Kaliteli Hizmet

Uzun yıllara dayanan hidroforlar konusundaki tecrübemiz ve bilgimiz ile hidroforların fitre, çekvalf, vana gibi parçalarının sürekli bakımları konusunda hizmet sağlayarak, hidrofor sistemlerindeki hava kontrollerini yerine getiriyoruz. Hidrofor sistemlerinde sahip olduğumuz detaylı bilgi sayesinde, arızayı tam anlamıyla gideriyor, tekrarlanan arızaların yaşanmasına imkan vermiyoruz. Yedek parça değişimi ve tamir hizmetlerimizde firma olarak garanti sunuyor ve oldukça ekonomik fırsatlarla size hizmet sağlıyoruz.

İletişim Bilgileri

info@cetintesisat.org
adres
Atatürk mah. Esentepe sk.
No:8 Kat:1 Atakent – Küçükçekmece / İstanbul

Acil Çağrı Hattı