AnasayfaBanyo Tesisatı

Ev dekorasyonunda banyolar artık daha şık ve özenle tasarlanmaktadır. Tüm seramik ürünleri, renkleri, klozet, banyo dolabı, musluklar ve diğer dekoratif ürünler günümüzde farklı şekillerde tasarlanmaktadır. Banyolar bu nedenle de bir evin konforuna farklı bir hava katmaktadır.

Yeni ev alımlarında ya da evlerin zamanla eskimesi nedeni ile birçok farklı tadilat yaptırmak gerekebilir. Çok kapsamlı ev bölümlerinden biri olan banyo tadilatı hizmeti ise çok özen isteyen bir iştir. Bu nedenle de işinde usta kişiler tarafından yapılmalıdır.

Banyo Tadilatında Firmamız

Firmamız sizlere Beylikdüzü banyo tadilatı ihtiyaçlarınızda hizmet vermektedir. Su tesisatı, vitrifiye ürünlerin yerleştirilmesi, muslukların takılması, taş yüzeyin sorunsuz yapılması gibi banyo tadilatı ile ilgili tüm ayrıntılar ustalarımız tarafından özen ile yapılmaktadır. Sorumluluğumuzun bilinci ile sizlere en iyisini ve en kalitelisini sunmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda sizlerin banyo tadilatı için ayırdığı bütçeyi de aşmamak adına gerekli teklifimizi sizlere sunuyoruz.

Banyo Tadilatında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Banyo tadilatı yapmak birçok kişi için zorlu bir iştir. Seramik yüzeyin sökülmesi, su tesisatında yapılan değişiklikler ve vitrifiye değişimi özellikle yaşamın devam ettiği bir ev için oldukça sıkıntılıdır. Banyo tadilatı Beylikdüzü hizmetini veren firmamız aşağıdaki hususları dikkate alarak sizlere uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir.

  • Su tesisatı değişimlerinde mutlaka kaliteli malzemeler ile çalışmak,
  • Fayans ve kalebodur döşemesinde modern seçenekler sunmak,
  • Tesisat ve diğer değişimlerde tecrübeli personeller ile sizlere seçenek sunmak,
  • Müşteri talebi halinde fayans olan duvarları alçıpan ile sıvayıp boyamak,
  • Sıradan bir banyo yerine sizlere parlak ve farklı bir banyo hazırlamak,
  • Hem siz müşterilerimizin hem de misafirlerinizin gözüne hoş gelecek şekilde banyo aksesuar seçenekleri sunmak,
  • Alanında uzman ve tecrübeli ustalar ile çalışmak,
  • Dekorasyon ve tesisat kısmında her ayrıntıyı sizlerle paylaşmak,

İletişim Bilgileri

info@cetintesisat.org
adres
Atatürk mah. Esentepe sk.
No:8 Kat:1 Atakent – Küçükçekmece / İstanbul

Acil Çağrı Hattı