AnasayfaFayans Boya

Fayans işleri ve boya işleri bir evin tadilatı ya da inşaatı sırasında en özenli ve ustalık isteyen kısımdır. Ustaların özeni ve malzemenin kalitesi ile harika bir dekorun parçası ortaya çıkar. Bu nedenle konusunda tecrübeli teknik bilgisi olan kişiler tarafından uygulanmalıdır.

Sizlere en iyi hizmeti sunmak prensibinde olan firmamız Taksim fayans boya ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Alanında uzman ve tecrübeli personellerimiz, malzemeleri bizler tedarik edecek ise en kaliteli malzeme ile uygulamalarımızı tamamlıyoruz. Her koşulda sizlerin memnuniyeti için çalışan firmamızın hizmetleri konusunda web sayfamızdaki ilgili bölümlerden bilgi alabilirsiniz.

Fayans Uygulamasının Önemi

Fayans uygulaması ıslak yüzey uygulaması olarak da bilinen seramik yerleştirmesidir. Özellikle banyolar, tuvaletler ve mutfaklarda kullanılır. Kullanılan malzemenin kalitesi, modeli, bölüme uygunluğu yanı sıra yapan ustanın işinde iyi olması da çok önemlidir. Yapıştırıcısı ve çıtalar İle fayans uygulaması başlı başına özen ister.

İşini severek ve ustalıkla uygulayan fayans boya Taksim hizmetinde önemli personeller firmamız bünyesindedir. Sizlere en iyi hizmeti en iyi elemanlarımız İle sunuyoruz. Memnuniyetinizin önemi bilinci ile faaliyetimizi sürdürüyoruz. Bu nedenle tercihiniz olmaktan gurur duyarız.

Boya Uygulaması Önemi

Boya ve badana işlerinde kullanan malzeme boyanın uygulama mekanına uyumu büyük önem taşır. Öte yandan bir boya işinin kusursuz olarak uygulanması İçin işinin ustası bir kişi tarafından yapılması gereklidir.

Boya yapılacak mekan konut, iş yeri, hastane, okul, otel Ya da bir çok farklı yer olabilir. Kendi içerisinde her birinde kullanılacak boya çeşidi bulunmaktadır. Malzeme seçiminde hangi cins boya kullanılması gerektiğine usta personellerimiz fikir sunmaktadır. Sizlerin talepleri doğrultusunda en iyisini ve en kalitelisini seçenekler halinde hazırlıyoruz. Su bazlı, plastik boya, tavan boya, saten boya ve yağlı boya uygulaması ihtiyaçlarınızda sizlere uygun fiyat ve kaliteli hizmet prensibi ile çalışıyoruz.

Özen ile yapılan her uygulamanın başarılı olduğunu belirtmek isteriz. Bu gerekli önemi de biz ve personellerimiz sizlere sunmaktadır. Dilediğiniz gün ve saate ilgili mekan boyaması ve fayans uygulaması ihtiyaçlarınızda bizlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda web sayfamızdaki iletişim kısmından personellerinize sorularınızı iletebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

info@cetintesisat.org
adres
Atatürk mah. Esentepe sk.
No:8 Kat:1 Atakent – Küçükçekmece / İstanbul

Acil Çağrı Hattı