AnasayfaDoğalgaz Tesisatı

Çevreye çok daha az zararı olması ve konforlu kullanımından dolayı, ısınma ve ısıtma sistemlerinde doğal gaz kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Doğal gaz sağlayan şirketler, ana tesisat borularını kapıların önüne kadar çekiyor ve kapıdan içeriye döşenecek tesisatları ise, mekanların sahiplerinin sorumluluğuna bırakıyor. Firma olarak, Küçükçekmece doğalgaz tesisat hizmetleri kapsamında, ev ve iş yerlerine yetkili ve garantili olarak doğal gaz iç tesisatlarını çekmekteyiz. Firma olarak en hızlı ve güvenilir hizmetleri vermenin gururunu taşıyoruz.

Neden Biz?

Sektörde birçok bu hizmeti veren firma olmasına rağmen, tercih edilmemizin en önemli nedenlerinin başında tecrübemiz ve verdiğimiz hizmetin kalitesi geliyor. Firma olarak, tüm hizmetlerimizi kusursuz olarak gerçekleştiriyor ve TSE belgeli en kaliteli ürünleri kullanmaktayız. Hizmetlerimizi yetki belgemizin güvencesi ve yürürlükteki şartnamelere bir bir uyarak yapmaktayız.

Doğalgaza Geçiş İşlemlerini Nasıl Yapıyoruz?

Firma olarak, daha önceden değişik sistemlerle ısınma sağlayan müşterilerimizin, doğal gaza geçiş işlemlerini de yapmaktayız.

Doğal gaz iç tesisatının çekilmesinden önce gerekli olan şu hizmetleri gerçekleştirmekteyiz;

  • Firmamıza ulaşan müşterilerimizin adresinde, müsaitlerse aynı gün içinde ücretsiz keşif yapıyoruz.
  • Keşif işlemini detaylı olarak gerçekleştirdikten sonra, müşterilerimize iş için gerekli olan teklifimizi sunuyoruz.
  • Müşterilerimizin onayını aldıktan sonra, sözleşmelerimizi hazırlayarak karşılıklı olarak imza altına alıyoruz.
  • Daha sonra teknik ekibimiz tarafından, tesisatın döşenme işlemi müşterimizle kararlaştırdığımız süre içinde tamamlıyoruz.
  • Müşterimiz abonelik işlemi tamamladıktan sonra, hazırladığımız projeyi ilgili şirkete onaylatıyoruz.
  • Müşterimiz gaz temin eden firma ile sözleşmesini tamamladıktan sonra, gazın açılması için şirketten randevu alıyoruz.
  • Doğal gazın açılmasına sorumlu mühendisimiz eşlik ediyor ve müşterilerimizi hiçbir işle uğraştırmıyoruz.

Sorumlu mühendisimiz gazın açılıp kontrolünden sonra, müşterimize saklanması gereken doğal gaz uygunluk belgesini veriyor ve gazın kullanımına resmi olarak başlanabiliyor.

Nasıl Fiyatlandırıyoruz?

Bina içi doğalgaz tesisatı döşeme hizmetlerimizde uyguladığımız fiyatlar, dairenin metrekaresi ve ihtiyaçlarına göre değişmektedir. Proje mühendislerimiz, müşterilerimizin lehine ve şartnamelere uygun projeler hazırladığından, fiyatlarımız da sektörde tercih nedeni olmaktadır. Fiyatlarımıza proje de olmak üzere tüm hizmetlerimiz dahil olup, sonradan ilave ücret talep etmemekteyiz.

Diğer Hususlar

Firma olarak, verdiğimiz tüm hizmetlerin arkasında durmaktayız. Çektiğimiz tesisatları garantili olarak yapıyor ve hizmet sonrasında da müşterilerimiz desteğimizi sürdürüyoruz. Hizmetlerimizin ve kullandığımız ürünlerin kalitesinden taviz vermeden, hizmetlerimizi en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin bütçelerinin sarsılmaması için, müşterilerimize taksitle ödeme imkanı da sunmaktayız.

İletişim Bilgileri

info@cetintesisat.org
adres
Atatürk mah. Esentepe sk.
No:8 Kat:1 Atakent – Küçükçekmece / İstanbul

Acil Çağrı Hattı